| Marck94 a întrebat:

Ce parere aveti de Mercedes-Benz Cla? Ma intereseaza s-o iau la second hand.

3 răspunsuri:
| maryus24 a răspuns:

Este o masina frumoasa. Pe bancheta din spate nu incap persoane foarte inalte.
Versiunea cu 110 cai, nu as recomandao pentru ca nu are putere la tragere(paraca e in vacanta masina)In rest e ok, e Mercedes. Daca gasesti diesel e si mai bine.
Bafta, Funda

Răspuns utilizator avertizat
| maryus24 a răspuns (pentru Marck94):

SI pe mine ma pasioneaza masinile, dar bugetul nu imi pemite sa cumpar o masina atat de nou, momentan detin un Bmw 316i cu 105 cai obositi an fabricatie 2000. Care imi face probleme, consuma mult, necesita investitii pentru reparare, si ma arde la buzunar.

Mult succes.