| Gexu a întrebat:

Ce parere aveti despre masina hyundai santa fE? eu zic ca este o masina buna si detsul de rezistenta si chiar imi place

7 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Cu banii aia iei masina mai buna.

| Gexu explică:

Ok anonimule`laughing

| Cryssy a răspuns:

Ai dreptate. e masina buna...imi place.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ma urc eu la volan sigur nu o sa mai para asa de rezistentawinking
xoxo
by zui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E vecheeeeeeeeeee! si ua steaua!

| eewan a răspuns:

E ok chiar draguta, si la pret e okhappydaca vrei ceva mai fain trebuie sa mai adaugi cateva miii sau zecibig grinun touareg, q7big grinpreferateler mele

| OvidiuMocanu a răspuns:

Am fost soferul personal al unei doamne deputat pe un Tucson 2. 0 diesel 7 trepte o masina foarte buna dar pe motorizarea de 2. 0 e c-am lenesa am fost incantat de hyundai, asa ca iti recomand sa o cumperi cu placere