| LikeNike a întrebat:

Salut, ce parere aveti despre hyundai tucson 2006-2008 motor 2.0 crdi?
adica e masina fabila, duratbila, daca e scump la piese?

2 răspunsuri:
| nicusor222 a răspuns:

Na. Nu recomand.
Aud numai probleme si de aceste masini.
Iar la motorul care il are mi se pare lesinata... sunt altele cu motor de 2k si rup.
Iar la capitolul injectoare pica ca popicele daca nu bagi motorina buna.
Volanta pica usor la ea.
Cum la mana a2-a habar nu ai ce masina iei laughing trebuie sa te bazezi pe o masina care sa ii gasesti piesele in dezmembrari ca noi nu merita. Ai grije ce alegi ca 70 -80 % din toate masiniile sunt terminate. Nu prea sunt persoane care sa vand masina de buna.winking

| Blogerblu a răspuns:

Nu stiu ce parere am nu ma intereseaza masinile