| Rony23 a întrebat:

Ce parere aveti despre masina Opel Tigra? cei care ati avut sau aveti aceasta masina ce probleme ati avut cu ea? as vrea sa imi cumpar una adusa din Germania, cu 1200 euro dar nu sunt sigur de cat de rezistenta e masina, cat de bun e modelul acesta si mai ales daca se poate spune despre ea: "Da frate e foarte buna!" sau "Nu se merita sa investesti in asa ceva!"
Si mai ales daca e potrivita ca sa fie prima masina pe care o conduc.

2 răspunsuri:
| zozo74 a răspuns:

Parerea mea este ca masina este hai sa zicem ca bunicel insa este extrem de nepractic adica daca o vrei doar pentru cumparaturi in oras hai sa zicem, dar pe distante mari sau carat ceva nici o sansa. Bafta

| hashu1985 a răspuns:

Tigra e o masina foarte buna pentru 2 persoane si ieftina la intretinere.Dar 1200 e mult pentru ea in Germania, pe langa astia mai pui 300 drumul dus-intors T+Rar-ul + taxa + alte cheltuieli...o iei de la botu calului din Romania, gata inscrisa mai ieftin