| alle_4599 a întrebat:

Masinile pe BG au probleme cu politia in Ro? ce parere aveti? s-ar merita sa imi cumpar o opel tigra cu 1000 de euro? sunt fatabig grin

5 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Nu! Nu ai obsolut nici o problema atata timp cat ai totul platit acolo, ITP, asigurare, impozit si asa mai departe, masina poate fi pusa in circulatie oriunde in lume fara nici un fel de problema, singura problema va fi in caz de accident Doamne fereste ca va trebuii sa alergi foarte mult cu acea asigurare in Bulgaria dar in rest nu ai absolut nici o problema cu politia, poate sa te mai opreasca sa vada daca ai actele in regula dar sa nu te astepti ca in fiecare zi, in nici un caz. Decat controale de rutina...

| NotoriusBIG a răspuns:

Alle,problema e ca bulgarii nu mai lasa masinile inscrise in tara lor sa circule in alta tara.Numai in Bulgaria.Bafta:*

| Mashiro a răspuns:

E totul ok, doar ca nu merita sa iei o tigra...mult mai bine o Yaris

| hiphopgirl a răspuns:

Da mai bine cumparati o masina normala mica si cocheta politia va fi dupa tine.

| tyger a răspuns:

Te asteptam pe www.TIGRA.ro - Club Opel TIGRA Romania