| smooky a întrebat:

Ce parere aveti despre mersul pe motocicleta? (nu neaparat cele de viteza, si cele clasice-Harley, triumph, etc)

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trebe sa fie ceva placut mie imi place ca iti pui casca pe cap si daca vizorul e negru sa nu se vada ochii mult mai coolwinking

| Minks a răspuns:

Motocicleta = libertate.

| georginika a răspuns:

Mie imi plac foarte mult motocicletele love struck...sunt pasiunea mea, deci imi place sa merg.
Dar tie?

| ale a răspuns:

Atata timp cat respecti limita de viteza legala, e superba o plimbare cu motocicleta mai ales la munte sau la mare cand adie vantul la apustongue
sorry romanticismul
ador motoarele si motocicletelehappy

| Sofer a răspuns:

E o senzatie placuta sa le conduci mai ales cele clasice.

| doar.pt.voi. a răspuns:

Waw.Imi place sa merg pe motociclete(scutere) :X Harley davidson, honda, malaguti madison 125 :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ador motoarele. Eu am o Yamaha r1 si pot sa sun ca e super love struck