| mihaab a întrebat:

Ce parere aveti despre noul chevrolet aveo?

Răspuns Câştigător
| Olyxyz a răspuns:

E o masina foarte buna Aveo, are un vecin de-al meu si e foarte multumit de ea. Arata bine ca design(acum depinde si de preferintele fiecaruia) motoarele sunt destul de ok, daca mergi frumos cu ele si faci reviziile la timp, nu o sa ai probleme.
Sa nu mai zic ca are 5 stele la siguranta pasagerilor si a soferului, cu toate ca de anul trecut au stabilit niste conditii mai aspre pentru acordarea stelelor la testele de siguranta.
Eu am condus Chevrolet aproape un an, nu am avut probleme cu ea, ce-i drept era un model ceva mai scump, dar totusi am o parere buna despre Chevrolet si motoarele lor.

Legat de Spark, nu recomand, nu prea merita banii, incepe de la 8200 de euro, poti sa iti iei ceva mai bun de banii astia si mai spatios. De 8200 poti sa iti iei un BMW 320d seccond hand care este muuuuult mai fiabila si mai frumoasa decat un spark, consuma mult mai putin, cedeaza piesele foarte greu la ea si ai spatiu mai mult. Sa nu vorbim de siguranta.
Daca mai ai intrebari sau nelamuriri, astept intrebarile tale. Bafta cu masina! happy

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| CandyღDulceata a răspuns:

Mie imi place happy!

| DeliciouslyComplicated a răspuns:

Eu am vrut sa-mi iau are 5 stele pentru siguranta ca un audi, la motor e opel corsa si e ieftina pentru ca are costuri de productie mici la fel ca skoda aaa si are si sistem audio care vine separat cu garantie laughing. Da nu e fiabila frate si te oftici cand vezi bordu si tot mecanismu ala, numai zic comenzile pe volan ca la audi, robot si chestiile alea digitale in loc de ceas inspirate dupa motocicleta. am auzit ca la 100.000 km trebuie schimbata desi nu ii faci nici in 10 ani daca o ti in parcare deci e acelasi lucru. Pentru pretu care il are mai ales cu programu rabla e prea modesta mai ales ca e model nou si se pisa pe ala vechi dar tot chevrolet e, masina americana slaba. Esti la risc daca vrei sa iti iei una ca poate "are ceva din fabrica" dar nici nu se compara cu altele la pret! succes si baga si u o funda la baiatu smug

Răspuns utilizator avertizat
| DeliciouslyComplicated a răspuns (pentru mihaab):

Spark e o gluma proasta nu ai vazut cum arata? iti iei fabia daca nu ti cont de spatiu