| maryy a întrebat:

Ce parere aveti despre noul Ford Mondeo? Sincer eu nu eram incantata de masinile Ford, pana cand nu am vazut aceasta masina.Arata extraordinar, si in interior si in exterior, si in plus e si puternica. Voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
Stefan
| Stefan a răspuns:

Am pareri foarte bune despre noul Ford Mondeo. În ultimii ani firma Ford a imbunatatit din punct de vedere al fiabilitatii, ofera 4 ani garantie ceea ce spune multe. E o masina pe care eu o apreciez foarte mult in primul rand ca se comporta excelent in mers si are disign-ul atat interior cat si exterior excelent.

4 răspunsuri:
| alexxx a răspuns:

Pai e destul de buna, aceasta masina se foloseste la emisiunea top gear, cand vin vedetele de fac cursehappysi vad ca merge destule de bine, e stabila

| Sofer a răspuns:

Ford Mondeo nu imi place si nici as da bani pe un ford are piesele foarte scumpe. Recomand un vw golf.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie im place ford mondeo.
este sigura.
este economica.si totusi este destul de puternica si rapida.
si este rezistenta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

FORD! normal ca este buna, si pentru acest motiv am doua! ( adolf )