| nomad14 a întrebat:

Ce parere aveti despre Opel Tigra Twin top din 2004?

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Este o masina ok dar pe drumurile din Romania o sa bagi ceva banuti in ea fiindca are garda foarte joasa si telescoape foarte moi sunt sport si... nu rezista mult prin gropi, bucse la fel, este foarte buna ca masina dar in Romania bagi in ea fara discutie oricat ai merge de prudent tot mai iei cate o groapa si... nu prea ii place asta unui Opel Tigra!

2 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

E placuta ca masina si destul de fiabila, in schimb, nu e indicata familistilor cu copii.e mai buna ca ''aspirator de gagici'' rolling on the floorrolling on the floor

| RANGE a răspuns:

E super masinuta in legatura cu rasp lui furtuna suspensia sport e rigida(tare)nu moale