| ahgogogo a întrebat:

Ce parere aveti despre Set Lyon? E o masina usor de intretinut, scumpa? Detaliii!

3 răspunsuri:
| iam2good2u a răspuns:

E mai buna dacya 9310. piese super ieftine. gasesti pe toate drumurile. un kit de ambreaj de seat lyon laughing) costa cat o dacye. adica nu se merita. am vrut si eu ieri sa imi iau un lyon dar am luat snickers. of

| Gyorgyno a răspuns:

Daca e vorba despre Seat Leon e o masina acceptabila. Are o intretinere usoara ca e sub marca VW. Piesele de schimb sunt mai eftine si gasesti usor. Nu e o masina pretentioasa. Merita sa ei dar sa te uiti sa vezi cum a fost intretinuta. nu sa o ei si sa bagi banii in ea din prima luna.

| alinuts123 a răspuns:

E seat leon si din cate stiu eu e o masina buna dar depinde cum o nimeresti daca o iei la mana a2-a! bafta!