| iustin987 a întrebat:

Buna,as dori sa imi cumpar un Nokia lumia 520 pe negru ce parere aveti? Dati-mi cateva detaliii

FUNDA

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Descriere
Oviectiv digital special, adauga magie fotografiilor tale
Nokia Lumia 520 este dotat cu un obiectiv digital, special dezvoltat pentru Nokia, iar fotografiile rezlizate cu el iti vor atrage admiratia prietenilor. Adauga miscare imaginilor tale cu Cinemagraph. Realizeaza mai multe fotografii cu un singur clic, utilizand functia Smart Shoot, astfel incat sa le poti edita fara efort pentru a obtine imaginea perfecta.
Ecran super sensibil, acum iti poti pastra manusile in maini
Ecranul tactil de 4 inch al smartphone-ului Nokia Lumia 520 este atat de sensibil, incat il poti utiliza chiar si cu manusi sau unghii lungi. Astfel, introducerea textului, chat-ului si navigarea pe Internet devin mai simple ca niciodata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.emag.ro/......DZFCXBBBM/

Aici ai toate detaliile despre el, inclusiv cum arata.

O zi frumoasa.