| anonim_4396 a întrebat:

Salut baieti! Ce parere aveti despre o masina in 4500 de euro? intre logan si chevrolet aveo, ce parere aveti de ambele, in comparatie, ce costuri de intretinere intervin in cazul fiecareia, dar consum? Nu as vrea sa arunc foarte multin bani pe intretinere, am inteles ca logan este cel mai usor de intretinut, dar ce chevrolet aveo nu stiu foarte multe, sau golf 4-5? ce parere aveti? m-am gandit si la opel sau citroen dar nu imi prea plac.

3 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Intre Aveo si Logan, eu as recomanda Loganul.
La 4500 insa iti poti lua o masina sh buna de tot.

| heddy10 a răspuns:

Din astea doua, recomand golf 4, daca tot l-ai adus in discutie happy

andreia67
| andreia67 a răspuns:

Nici eu nu recomand Aveo, cu 4500 euro poti lua un Logan destul de nou si de dotat, chiar din generatia a 2-a post 2013.