| nomad14 a întrebat:

Ce parere aveti despre Toyota Celica din 2000? Dupa ce imi iau permisu ce imi recomandati, am 18 ani?

4 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Celica nu este tocmai manevrabila si ca incepator nu ti-o recomand + ca piesele la Toyota sunt foarte rezistente, mai fiabile decat la orice marca as spune in ultimul timp dar sunt foarte scumpe si ca incepator ai mari sanse sa o lovesti si nu iti vei permite sa o faci. Eu zic in primul an sa iti iei un Golf 3 sau daca iti permiti un Golf 4 si nu te doare capul, gasesti si la dezmembrari piese, siguranta foarte mare in masina ma refer la Golf 4, si in 3 dar nu chiar ca in 4, nu stiu ce sa zic dar eu nu as merge pe Celica daca as mai fi incepator. Oricum mult succes in alegere!

| Stranik a răspuns:

E super masina, mie imi place, daca totusi iti permiti o celica.eu iti propun un lexus is 200 din 1999 cutie automat,garantez ca e mai buna,masina e super,eu am din aia,dar cu ea trebuie sa fii atent, adica trebuie sa poti conduce bine, personal am mers cu ea 240 km, mai mult nici nu are si tineam volanul cu un singur deget, e foarte stabila si in plus daca vrei so personalizezi sa da foarte usor la tuning

| Ucigasuldeprostie a răspuns:

Mai degraba un golf 3 mult mai fiabil.

| Johnny2010 a răspuns:

Poti incepe cu dacia iar daca nu iti este pe plac si iti permiti atunci achizitioneaza-ti un VW GOLF 4 sau 5.