| prafdefisexxx a întrebat:

Salutare vreau sa achizitionez o toyota cellica s din anul 2000 1.8 143cp 200000 km 6 viteze inainte distributie pe lant la pretul de 2400 euro din Germania http://www.mobile.de/......11983.html asta este masina ce parere aveti despre ea si dati-mi detalii sunt masini bune... sunt cam nehotarat ca nu prea stiu multe despre toyota astept parerile voastre

Răspuns Câştigător
| nickx208 a răspuns:

Ma sincer eu le ador si eu vreau sa imi iau Una la fel imi place si mai ales ca are tractiune pe lant are putere eu zic ca merita uitate pe alte siteuri e mai scumpa si poate mai veche

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E masina fiabila dar cam veche, mai mult de 7 ani nu-i dau la durata pentru ca are vechime dar in timpul ala poate aduni bani pentru o masina mai buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai dai 400 sa o aduci in tara 700 taxa, 200 sa-i faci o revizie frane ulei filtre.
La km pe care ii are si ambreiajul cred ca es
te pe duca.
Cu 4000 gasesti ceva decent si pe la noi.

| Koss01 a răspuns:

Nu se merita te bucuri ca dai un ban mai putin dar dupa bagi in ea de te doare capul plus ca ii veche si tu daca vrei sa o dai mai de peparte nu ai cum de cat la rabla are si un consum destul de exagerat la forta pe care o exercita ce sa zic despre motor in general ii un motor bunicel sfateul meu ar fi sa te mai gandesti nu este o alegere destul de buna la 2 600 iti iei gol ramane la alegerea ta

| Puscasu a răspuns:

Eu zic sa mai aduni bani si sa te orientezi spre ceva cu km mai putini.Masina arata destul de bine.Mai bine te orientai spre ceva in 4 portiere.