| Alexandru250201 a întrebat:

Ce parere aveti despre Toyota Celica T23?
Care motoare sunt mai bune? 143 sau 192?
As dori sa stiu mai multe detalii de la proprietari sau care au avut despre piese, performante, consum etc

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Alexandre, ai mai pus intrebarea asta exact acum 1 an de zile!

Iti spun acum, ce ti-am spus si atunci:
toyota celica nu se mai fabrica de foarte multi ani, cine le mai are le vinde foarte ieftin, ca sa scape de ele, cat inca mai functioneaza, pentru ca nu se mai fabrica nici piese de schimb.
In afara de designul dragut pe care-l are, nu prea mai ai ce face cu ea.
Cumpara-ti ceva mai de actualitate, ceva care sa mai gasesti piese de schimb, daca tot bagi un ban in masina.

https://www.tpu.ro/......eb-pe-voi/