| Grigoriu_Robert_Marian_1993 a întrebat:

Ce parere aveti despre Volkswagen Polo 1.4 TDI Bluemotion 2010? Ma intereseaza fiabilitatea motorului si costurile de intretinere ( cu piese after-market)

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Nu imi inspira incredere motoarele mici de la vw, astea noi pe benzina 1.5 hai merge dar 1.0 e bataie de joc. Macar are 6 viteze masina care o vrei? Daca ai mecanic fiabil stie sa comande piese bune after market. China face motoare originale pentru bmw asa ca nici piesele originale nu le poti considera calitative, tot after market par sa fie din asia