| zatarradontes a întrebat:

Ce parere aveti despre Vw Passat din 2009 euro 5? se merita adus din Germania? am citit ca modele pana in 2008 au multe probleme, Dar despre pasaturile vechi 2002, 2003? care ar merita?

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nicio masina nu SE merita, ca a merita nu e verb reflexiv... asa ca in cel mai bun caz merita sau nu merita.

Pe de alta parte, totul depinde de cum a fost intretinuta masina, e irelevand sa ne dam cu parea asa la modul general, cel mai simplu e sa iei masina pe care vrei sa o cumperi si o duci la un service, ii faci o verificare