| Br3tanicu a întrebat:

Cat ajunge in Germania un passat b5 2003 2004 full option, un passat asa fara probleme?

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Sa zicem ca un pret corect in Germania pentru o masina intr-o stare foarte buna este undeva la 2.000€ pentru modelul dat.

1 răspuns:
| goblinuldansatordincalcaie a răspuns:

Cauta pe site-uri de vanzari masini, eu mi-am cumparat acum putin timp o masina dupa ce m-am uitat aproape jumate de an in fiecare zi pe site-uri cu masini din Germania. Cele mai bune site-uri sunt Autoscout24 si Mobile.de, poti selecta dotarile, anul si modelul masinii pe care o vrei.