| sam1 a întrebat:

Ce parere aveti despre vw sharan an 2001, 6+1 trepte, 116 cp...

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Sharan este masina familiei mele. Este o masina foarte buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu ar trebui sa stii mai bine, doar ai asa ceva. Anul 2001 nu spune nimic, depinde de nr de km si cum a fost intretinut. Este o combinatie cu Ford. La a ta, 116 cp, cam putin. Ai 7 locuri?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1,9 tdi 116 cp e motor clasic fara turbo?
nu prea cred!

| florinreiki a răspuns:

MG este tare amuzant cand vb de masini.Sharan nu este o cmbinatie intre ford si seat.Ford a imprumutat patentul la acest model si seat este facut de VW. VW are destui bani pentru a avea ingineri sa creeze o masina familiala.Sharanul de 116 cp motor de 2 litri este destul de reusit, duc multi km de regula.Este un motor clasic fara turbo de asta are doar 116cp.Deci cu incredere cand e vb de Sharn 2001

| sam1 explică:

Da 7 locuri. si 154 000 km. De intretinuta e foarte... [doar o singura data a vazut romania ].