| raducristian1 a întrebat:

Ce pareri aveti despre Mercedes E220 cdi 2003-2006? ( intretinere/piese ) fara consum si taxe pentru ca asta stiu.

4 răspunsuri:
| xerxes1 a răspuns:

Vrei sa dai 1000lei pe an taxe la primarie si te vaiti de intretinere?
Se strica si Mercedesurile, iar pretul la piese este pe masura.
Cauta-ti un benzinar de 1, 6 si pune-i gpl.O sa iesi mai ieftin decat un diesel pe termen lung.
Fara vibratii si zgomote de tractor.

| raducristian1 explică (pentru xerxes1):

Mai bine las-o asa cu Gpl-ul tau cu tot.

| xerxes1 a răspuns (pentru raducristian1):

Cumpara masina de cocalar daca asta te incanta.
Veche de 15 de ani si cu motor mare. Daca se poate cu numere de BG.
Si sa fie "dizal".

| goldenbullet a răspuns (pentru xerxes1):

Credeam ca Bmw-urile sunt de cocalari. Nu este treaba ta daca el isi permite sa plateasca taxele unui Mercedes. El a intrebat frumos care este intretinerea unui astfel de masini, FARA taxe si consum, deci astea inseamna ca le stie deja. De ce ti-ai lua o masina pe benzina? Ca este mai ieftina cu 500-1000 euro? Daca faci km multi nu merita o masina pe benzina.