| Petcu_Adrian_1996 a întrebat:

Ce problema ar putea fi la un Bmw e36 din 1992 pisicuta..cand il pornesc cu motorul rece porneste bine dar sta prea turat la 2000rpm mult timp, iar dupa ce se incalzeste de ajunge apa la 90grade numai porneste de nici o culoare baterie am buna, electromotorul invarte bine dar nu porneste? ce sa fie?

2 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Poate e blocat socul.
Daca nu, vezi clapeta, sau ce au alea acolo...
Daca ai scule si chef de mestereala, cauta pe un forum specific (4tuning, sau ceva BMW, daca gasesti).
Daca nu, du-te la mecanic...

| bogdanel a răspuns:

Senzorul pas cu pas