| Rome0Oo a întrebat:

Ce recomandati an 2006-2007bmw seria 3 ori audi a4 sau vw passat motor 1.9-2000diesel raport consum pret calitate

5 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Passat si A4 sunt pe aceeasi platforma, iar A4 e mai 'premium'. Deci, Passat e mai 'cazan' decat Audi, desi cu intretinerea e la fel, motoarele si consumabilele sunt aceleasi.
Pentru raport consum/pret/calitate/costuri, recomand Opel Vectra C 1.9 CDTI.

| Celcareajuta a răspuns:

BMW e mult superior celor doua, dar e destul de costisitor la intretinere.

| Năstasă_Iulian_1993 a răspuns:

Bmwul e mai fiabil si mai bun.

| CosmiinTezeu a răspuns:

Clar ca pasat happy

| Rome0Oo explică:

Momentan detin un bmw seria 3 2diesel 2005 vad cum e intretinerea scumpisor dar bun