| litaisaia69 a întrebat:

Ce reprezintă martorul în bord cu o mașină și o cheie? Menționez ca am un opel astra H 1.7 cdti, 2005. Acest martor apare încă de când îi pun contactul. Ce este de făcut?

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Martorul 34: https://bit.ly/3AMaCcd
Este necesara o vizita la service.

| sierra1 a răspuns:

Este timpul să efectuezi o vizită la service

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Martorul cu cheia se numeste "service soon", si poate semnifica o multime de probleme, mai mici sau mai mari.
O diagnoza va elucida misterul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O poza sa stim despre ce martor vorbim pentru ca mai exista martori cu "masina si cheie" dar se refera la cheia de contact si nu cheia de service.