| imihaistoian a întrebat:

Ce sa aleg dintre urmatoarele asigurari pentru masina? Ele sunt: CARPATICA, ASIROM, UNIQA, ASTRA.

7 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Fara discutie Astra. Carpatica trebuie sa fugi de ei, Asirom la fel... Uniqa am avut si cu ei probleme pe la service dar de obicei dau banii usor, si Astra... am avut cele mai putine procese cu ei, sunt destul de seriosi. Daca ai bani incearca Tiriac sau BCR dar sunt mai scumpi!

| 0rlando a răspuns:

Eu până acum am făcut doar la astra, dar cum s-a scumpit foarte mult, mă gândesc să trec pe carpatica.

Răspuns utilizator avertizat
| alex123456 a răspuns:

Astra

| Lily94 a răspuns:

Toate sunt bune dar, eu as alege Astra.

| newparts a răspuns:

Allianz tiriac sau omniasig in caz de nevoie rezolvi dosarul foarte repede...