| salfrum a întrebat:

Ce scoala de soferi/intructor auto in Craiova imi recomanzi? (Un prieten mi-a recomandat http://www.scoaladesofericraiova.mug.ro/ )

7 răspunsuri:
| dana9009 a răspuns:

M-am uitat pe situl ala si se pare ca instructorul ala e de la scoala iriza, ceea ce e foarte bine. Aia e una dintre cele mai bune din Craiova. Am trebat pe mess daca stie cineva pe acel instructor si mi-au zis cativa ca e bun, e de treaba, e relaxat si ca mi l-ar recomanda daca as vrea sa fac scoala de soferi cu el.

| Exception a răspuns:

Scoala Auto Fratia scolarizeaza pentru cat. B, ai posibilitatea de alegere din parc marca auto preferata pentru scoala de soferi, web : www.scoala-auto-fratia.p.ht /tel: 0756 687 072

| playmantm234 a răspuns:

Am intrat si eu acum pe situ ala pe care l-ai scris mai sus http://www.scoaladesofericraiova.mug.ro/ si mi se pare ok.
Vad ca e ok avand in vedere ca e vorba de scoala Iriza. Am auzit de multi din oras care au facut la ei si au fost multumiti.

Poti sa incerci si la un instructor particular. Dar daca n-ai chef sa cauti du-te la iriza direct. Ce mi s-a parut mie interesant e ca au sala de calculatoare la fel ca in sala de politie pentru simulare.

| novboo a răspuns:

Ma si mie mi se pare ok situl, si aceleasi lucruri le-am auzit si eu despre scoala Iriza, toti zic ca e buna. Daca ti-a fost recomandat situl ala cu acel instructor, atunci fa scoala cu el. Oricum e bine ca e tanar, macar nu faci scoala de soferi cu vreun mos sictirit

| blosius_1062 a răspuns:

Da ma, asa e... daca ti-a fost recomandat acel instructor, atunci eu zic sa faci scoala cu el. Sau macar contacteaza-l, intreaba-l ce vrei sa stii legat de scoala de soferi si vezi ce zice. E bine ca are ople corsa, ca nu e nici prea mare masina dar nici prea mica, e tocmai buna pentru a invata sa conduci.
Mie mi-a placut http://www.scoaladesofericraiova.mug.ro/ pentru ca am gasit acolo filmulete legate de scoala de soferi si ca am gasit situl politiei unde gasesti intrebari ca la examenul auto, ca uitasem linkul.Intotdeauna incurcam literele acelei adrese. P.s. adresa pentru kestionare e http://www.drpciv.ro

| 3lida a răspuns:

Vedeti ca pe drpciv.ro, chestionarul auto online merge numai in internet explorer nu si in mozilla

| dianagrl202 a răspuns:

Se pare ca toata lumea a zis OK, asa ca ce mai astepti? Go for it! Sa ne pui si noua cand ti-ai luat permisul de conducere. Bafta la examen!