| AloneQsFini a întrebat:

Ce se intampla daca inchiriez o masina pentru doua zile si merg foarte urat cu ea producand pagube mai mari decat suma platita pentru inchiriat?

Răspuns Câştigător
| Dana211 a răspuns:

In principiu in momentul in care primesti masina aceasta e in stare buna de functionare iar la restituire este verificata si daca e ceva stricat la ea te pun sa platesti reparatiile. Daca tin eu bine minte trebuie sa dai si un acont inainte pe care nu il vei mai primii inapoi in cazul in care masina pateste ceva

3 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Pai la inchirire se plateste si o garantie. daca faci pagube, pierzi garantia.

| Céline7 a răspuns:

O sa platesti bani in plus!

| rutanklan a răspuns:

Mare lucru nu cred. Te pot da oamenii aia in judecata pentru rea vointa daca ai facut-o intentionat. Dar nu cred ca trebuie sa platesti daca de exemplu ai avut un accident care nu a fost din vina ta. Anyway... daca vrei sa te dai marein fata uneia... be my guest.