| tango a întrebat:

Ce tip de masina preferati?

Răspuns Câştigător
| Roby67 a răspuns:

Pentru drumurile care sunt unde traiesc eu, o masina sport cu cel putin 300 cp., pentru drumurile din Romania un tank.

36 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| andrey23 a răspuns:

Sedan/coupe-uri.

| Bacemi a răspuns:

Mercedes.

| ALEx_7862 a răspuns:

Audi!

lolita
| lolita a răspuns:

Imi plac masinile de teren.

| JeSa a răspuns:

BMW sau Mercedeshappy

| Flav a răspuns:

Ford-ul.

| Atotstiutorul a răspuns:

Masina de paine big grin

| Bucatarul.com a răspuns:

Golf 4 (sau 5 daca sunt bani big grin) sau daca nu, cel putin una care merge! :/

| Ionut_5706 a răspuns:

Ceva cu 4 PORTIERE, roti de 26" (trec mai bine peste gropile noastre), cauciuri sport(cramponaj mic-mic), suspensii cursa 200mm (ca au ce amortiza), si un mic diesel de 7. 3L :-D

| anad a răspuns:

Limuzinele si sa aiba culoarea verde!

| TheLoveDoctor a răspuns:

DanSor esti cul

| beyonddarkness a răspuns:

Ca SUV(4X4) prefer Hummer 2 sau Range Rover love struck, ca si ''bolid'' sa zic asa as prefera un Bmw M6 Hamann.big grin insa eu am o Skoda Superb de care sunt extrem de multumita si este o masina pe care o recomand tuturor happy, e adevarat costa cam mult dar credeti-ma, MERITA big grin

| beyonddarkness a răspuns:

@DanSor scuza-ma ca te contrazic insa @tipu are dreptate Z-urile si M-urile sunt probabil cele mai bune serii produse de BMX ok nu excludem nici seri ''X''(4x4), ok ideea este ca vara trecuta am facut un driving test in Germania cu un Z4 si sincer am fost incantata de performantele si dotariile acestei masini, parerea mea este ca se ''comporta'' destul de bine insa tu trebuie sa stii sa o ''stapanesti'', nu este foarte dificil pana ce te acomodezi cu aceasta masina si cred ca aproape oricine s-ar mandri sa se afle la volanul acelei masini, dar daca m-ar ''ajuta'' bugetul eu mi-as cumpara un M6 tongue

| Aero_2277 a răspuns:

Volskwagen Passat 2010, Ford Fiesta New, Peujeot 308, Audi A4 New

| sergiupet a răspuns:

Mercedes Actros 1861; Man Tgx 18. 680; Volvo Fh700 si Daf Xf 105. 530

| Razvan a răspuns:

Dacia Duster imi placehee hee

| alonet a răspuns:

Wartburg 311, trabant 50, barkas b1000 sau fiat 500 happy apoi in rest una de familie happy

| demonangel37 a răspuns:

Http://www.desktopwallpapers.ro/......i.jpg.html
ceva in genul de curse si decapotabila

| DanSor a răspuns:

BMW... este marca mea preferata iar modelul Seria 7... in schimb urasc seria Z, din pct meu de vedere sunt cele mai proaste.
Am condos o multime de BMW-uri dar Z-urile nu mi-au placut si nici nu o sa-mi placa, sunt greoaie la tractiune si au probleme la cutia de viteze, se schimba greu si au un demaraj foarte slab in comparatie cu alte marci din clasa Z-urilor.
BMW a dezamagit cu Z-urile... straight face

| Fallen1Angel a răspuns:

Peujosul laughing

| banzicarul a răspuns:

O masina care merge pe apa sau pe aer.Ca de astealalte m-am saturat.big grin

| Sofer a răspuns:

Vw Golf 4 sau bmw 320 pentru ca tractiune spate laughing.

| DenisIonut01 a răspuns:

Audi tt big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mercedes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ferrari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mercedes e classe

| Seline a răspuns:

Volkswagen