| bogdhanel a întrebat:

Ce tip de ulei (ce culoare) pentru SERVO se pune la Audi a4 1.6 benzina din 96'?

Răspuns Câştigător
| kokoloi a răspuns:

Uleiul de servo are culoarea rosie dar acum ce tip si ce cod de ulei trebuie nu stiu, cauta pe google, cu siguranta ai sa gasesti.

| bogdhanel explică (pentru kokoloi):

Imi pare rau voiam sa declar castigator utilizatorul ginoeugen23... dar am apasat din greseala altceva... culoarea este verde confirmata de mecanic.

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Rosu.

| ginoeugen23 a răspuns (pentru darrio2007):

Rosu e pentru astea lante... wv si audi au uleiul lor....care e verde

| darrio2007 a răspuns (pentru ginoeugen23):

Ai dreptate.

| ginoeugen23 a răspuns (pentru darrio2007):

Pai stiuhappytongue

| darrio2007 a răspuns (pentru ginoeugen23):

Pai,nu? De pe net.

| ginoeugen23 a răspuns (pentru darrio2007):

Sunt mecanic auto... de ce crezi ca ma uit in categoria asta

| darrio2007 a răspuns (pentru ginoeugen23):

Aha.Atunci e ok.

| Azµre a răspuns:

Scrie în cartea mașinii. Codul de ulei.

| ginoeugen23 a răspuns:

Pentru audi e special... e de culoarea verde...

| kokoloi a răspuns (pentru ginoeugen23):

Cel recomandat de audi este verde, care e mineral, insa ii poti pune si de alta firma sintetic (mai de calitate) care este rosu big grin

| Leanca_Cristi_1998 a răspuns:

De culoare verde