| anonim_4396 a întrebat:

Ce trece medicul de familie pe adeverinta medicala pe care ti-o da pentru scoala de soferi?

5 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Apt pentru conducere auto, ceva de genul. Ca nu suferi de boli care ti-ar putea afecta capacitatea de a conduce autovehicule.

| anonim_4396 explică (pentru GabiDumitrescu):

Si daca, de exemplu, esti in evidenta cu boli cronice sau psihice?

| suntserios a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca sunt boli care nu iti permit sa conduci va scrie pe adeverinta ca nu esti apt si nu vei mai putea da examenele

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru anonim_4396):

Depinde de boala.

| Balalau95 a răspuns:

Ca esti beutor convins big grin

faptul ca starea ta de sanatate iti permite sa conduci, adica boli, vedere, etc.