| ReddY25 a întrebat:

Cei care ati condus/conduceti masini Hybrid, ce impresii v-au lasat?

Răspuns Câştigător
| Frank51 a răspuns:

Nu cred că există o mașină hibrid bună, în sensul în care să fie bună și la oraș și în afară. Sunt gândite pentru oraș, nu prea au putere mare tocmai pentru consum. Deci hibrid = oraș, electrică începe să fie ok și în afară însă mai e cale lungă.

Impresia mea: Meh.

4 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Mie imi place mult. Nu prea au putere mare?!? Dimpotrivă. De exemplu o Toyota RAV4 hybrid are 225 kW...

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Misto. Foarte liniste.
O grija in plus, sa nu ma dau jos de la volan, uitand-o naibii in D, ca pleaca singura rolling on the floor
Ca in linistea aia, creierul crede ca e safe, daca nu se aude motorul.

| blackann a răspuns:

Cele mai smechere

| DeMicUnCălător a răspuns:

Pentru cei care conduc puțin și vor consum mic. Sunt niște mașini perfecte.