| Den1sa a întrebat:

Cei care aveti masina ce fel de masina conduceti(sau masini)?

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Una gri conduc

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Acum nu conduc nimic.

| Simpatic a răspuns:

Una mult mai scumpa ca a ta happy

| Den1sa explică (pentru Simpatic):

Pai zi-mi : )

| Simpatic a răspuns (pentru Den1sa):

Nu ca dupa aia imi trantesti vreo poza cu bentley si mai faci de bascalie happy
Am o masina ca tot omul am dat pe ea 25k euro, de fapt am doua cam tot la aceeasi suma ambele, eu cumpar doar noi dar nimic extravagant.

| Den1sa explică (pentru Simpatic):

K

| Simpatic a răspuns (pentru Den1sa):

Dar tu nu ne spui ce conduci sau ce masina ti-ar placea?
Mie unul imi place de exemplu ca si inginerie, ca are una dintre cele mai performante cutii de viteze : porsche 911
Imi place mult de tot interiorul mai ales bordul de la orice model de Pagani
Imi plac la nebunie OZN-urile produse de Koenigsegg
Dintre SUV-uri imi place Audi Q8

| Den1sa explică (pentru Simpatic):

Vrei sa stii?

| LoveSleep a răspuns:

Una albastra eu

| Sofer a răspuns:

Una gri cu 4 roti.