| pisika a întrebat:

Cine imi poate recomanda o scoala de soferi? Eventual un instructor mai putin obsedat.sau o instructoare big grin
multumesc

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Scoala de soferi D! NU! A facut o colega de-a mea acolo si a fost super mulumita.Este langa piata Domenii, Bd.Ion Mihalache.

6 răspunsuri:
| andreutz a răspuns:

Dar spune-ne mai intai de unde esti...ca asta e pe locul 1!

| NimeniCuActe a răspuns:

Mihai Bendeac scria ceva pe blogul lui legat de o ruda de-a lui care e instructor auto

| pisika explică:

Scuze, am uitat sa precizez ca sunt din Bucuresti.

| pisika explică:

Multumesc, m-am inscris la Autogeneral si am nimerit la un instructor f rabdator. sper sa ma 'suporte' laughing

| CAsToReL a răspuns:

Stiu eu unu care te pipaie... contra cost

| dewoo a răspuns:

Iti pot recomanda un domn in varsta care intr-adevar merita ascultat...am luat permisul din prima fara grijiwinking este un particular... fac in august anul acesta 2 ani de cand il amwinking Scoala se face pe un Logan 1.5DCI