| Alecsandrraa a întrebat:

Stiti ceva despre scoala de soferi TEO, din Bucuresti? Din ce am citit eu pana acum, parerile sunt impartite, insa nu ar strica una in plus happy poate stiti pe cineva care a facut scoala acolo. Eventual, daca imi puteti recomanda si un instructor, mi-ar fi de mare ajutor. Multumesc puppy dog eyes

4 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Mai bine mergi la Autogeneral sau Bidi Trans.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mi-am luat A-ul cu ei cu voucer. Sunt OK, iar la teorie e super ok proful!

Răspuns utilizator avertizat
| Daniel_Petrus_1993 a răspuns:

Alecsandrraa,cei de la teo nu sunt f.buni.Eu am prieteni care au facut la teo si nu au fost multumiti.Cauta o alta scoala de soferi.