| YanisTamas a întrebat:

Cine imi poate spune si mie ce marca de masina este aceea tunata cele mai bune raspunsuri primesc funda si vot

8 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

Care anume?

| 0rlando a răspuns:

Mașini cu factory tuning sunt: Subaru Impreza STI și WRC; Nissan Skyline GTR, Toyota Supra, Orice BMW M Power și orice Mercedes AMG; Mitsubishi Lancer Evolution și așa mai departe.

| king4aday a răspuns:

Asta-i ceva de genul, ai vazut filmul acela in care se trage cu pistolul? laughing Da ceva detalii ca sunt nenumarate masini tunate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate pot fii tunate.asta e tunata din fabrica http://www.4tuning.ro/......12159.html

| MeJuStMe00 a răspuns:

Dacă te referi la firmele care tunează mașini sunt următoarele:
-Brabus și AMG pentru Mercedes
-M pentru BMW
-Abarth pentru Fiat și Renaulturi mai vechi
-WRC pentru mașinile de raliu

| Nis a răspuns (pentru MeJuStMe00):

Pentru BMW era si Alpina. si nu mai stiu sigur daca M-Power nu e de fapt denumirea pe care au dat-o ei pentru motoarele de top BMW.

| bogz a răspuns (pentru Nis):

Pentru BMW mai este si Hamman

| 0rlando a răspuns (pentru Nis):

M vine de numele unui tuner nemțesc, dar nu-mi amintesc numele... începe cu m, oricum laughing