| DRZ400 a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu o invitatie pe motociclism.ro? Multumesc!

5 răspunsuri:
| Nis a răspuns:

Te ajut eu. Intra pe motociclism.ro si in stanga sus scrie Register now. Dai click acolo si iti faci cont. Nu ai nevoie de invitatie. dar daca tii neaparat uite: "Te invit in Comunitatea Motociclistilor din Romania!" laughing

| DRZ400 explică (pentru Nis):

CRED CA TE INSELI!

[#10123] Ne pare rau, motociclism.ro nu mai accepta noi membri in mod automat. Pentru a va crea un cont aveti nevoie de recomandarea unui membru existent. Acesta va trimite un email catre forum@motociclism.ro in care va va recomanda si va specifica adresa de mail pe care o folositi si ce user name doriti. Membrul existent poate gasi mai multe explicatii asipra procedurii aici: http://www. motociclism.ro/forum/index.php?/topic/671774-recomandare-membru-noi/

| Nis a răspuns (pentru DRZ400):

laughing) scuza-ma nu am stiut. eu cand intrasem nu era chestia asta.

| DRZ400 explică (pentru Nis):

Pai daca tot ai cont da-mi si mie te rog invitatie!

| DRZ400 explică:

[#10123] Ne pare rau, motociclism.ro nu mai accepta noi membri in mod automat. Pentru a va crea un cont aveti nevoie de recomandarea unui membru existent. Acesta va trimite un email catre forum@motociclism.ro in care va va recomanda si va specifica adresa de mail pe care o folositi si ce user name doriti. Membrul existent poate gasi mai multe explicatii asipra procedurii aici:...