| ultra a întrebat:

Va rog mult de tot, care are invitatie pe motociclism.ro, se poate sa obtin si eu una din partea unei persoane amabile si dispusa sa ma ajute. Sunt intr-o dilema cu o motocicleta si as avea nevoie de sfaturi. Multumesc mult. Id-ul meu : hello_andrew@yahoo.com

4 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Ce dilema, man?

| ultra explică (pentru a1doru):

Am prea multe intrebari legate de motociclete ca sa le pot discuta aici, din cauza asta mi-ar fi de un real folos un cont pe motociclism.ro

| iKronstadt a răspuns:

Http://forum.clubmoto.ro/
Pe acest site nu ai nevoie decat de un cont, pentru a putea intra in discutii cu ceilalti motociclisti.

Răspuns utilizator avertizat