| Baffin a întrebat:

Cine poate sa imi spuna si mie cam cat ar costa, la masina, sa ii pun spoiler, praguri... etc. cu alte cuvinte sa o tunez?

1 răspuns:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Daca ar fi praguri, spoiler si neoane in 800 de lei cu tot cu manopera gasesti ceva ok, dar poti gasi si la 1000 de euro daca vrei ceva import Japonia de ex. Acum depinde si de masina. Daca vrei doar asta ti-am spus pretul, daca vrei tuning complet te duce si in 50.000 de euro depinde ce vrei sa faci la masina si ce masina e!