| MusafirInLume a întrebat:

Cineva din Ploiesti are idee cu cat se mai aranjeaza traseul? happy Ms..revin cu funda!

Răspuns Câştigător
| kamy01 a răspuns:

Nu cred ca cer asa mult. stai calm eu am dat in 2010 pe 2 degembrie deci 2011 si am pe un tovaras care a dat acum orashul si ia loat chiar mai putin 300Ron.

| MusafirInLume explică (pentru kamy01):

Da, ai dreptate. 300-500 de euro este prea mult.Suma asta se platea in arges pentru tot tacamul.sala+traseu.Din cate am inteles acum cateva minute de la cineva, pretul este facut in functie de priceperea ta... daca mergi foarte prost iti baga pret mai mare. daca mergi mai acceptabil mai lasa!

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Acum cer intre 300 si 500€.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

HUOOOOOO! Vai de steaua voastra! Nu sunteti in stare sa luati nici carnetul pe bune! Incompetentilor! Ne puneti viata in pericol, omorati oamenii pe strada!

| kamy01 a răspuns:

Io am dat in2010 100E.