| bebe1000 a întrebat:

Stie cineva pe ce data s-a ajuns cu examenul auto ( traseul ) in Ploiesti? Ce data...

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Vezi tu maine! Pana atunci nu te stresa cu traseul, ca ai o gramada de timp sa-l dai.
Focuseaza-te azi sa recapitulzi toata legislatia rutiera, ca sa iei maine sala. Succes!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu are importanta la ce data s-a ajuns, are importanta data exacta cand esti tu programat la examen, ca altfel sunt 2-3 examene pe saptamana.

| bebe1000 explică (pentru Violleta2022):

Pai mie imi expira dosarul pe 15 si ma gandeam ca dau sala si nu o sa ma mai programeze la oras

| Violleta2022 a răspuns (pentru bebe1000):

Daca ai terminat scoala integral si ai varsta legala sa dai sala, vorbeste cu instructorul tau sa te programeze la sala.

| bebe1000 explică (pentru Violleta2022):

Pai sala o am maine... Mie imi este ca o sa dau sala si ca nu o sa ma programeze la oras... sad fiindca imi expira dosarul pana la o data disponibila

| Violleta2022 a răspuns (pentru bebe1000):

Vezi tu maine! Pana atunci nu te stresa cu traseul, ca ai o gramada de timp sa-l dai.
Focuseaza-te azi sa recapitulzi toata legislatia rutiera, ca sa iei maine sala. Succes!