| daniel1ft a întrebat:

Cu cat timp inainte de a face 18 ani pot depune dosarul la scoala de soferi? dar examenul?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Scoala de soferi o potii incepe la 17 ani si 9 luni. Examenul dupa ce implinesti 18 ani

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci dupa ce implinesti 18 ani atunci te duci la scoala de soferi, faci asta si incepi sa te plimbi pe undeva cu masina, O prietena de al meu din Bacau spune ca o sa faca si ea scoala de soferi doar cand implineste 22 de ani