| FuSi0n a întrebat:

Am inceput scoala de soferi, momentan am 6 ore efectuate.Am facut fisa medicala de pe 5 martie,am toate taxele platite,cazier scos,aviz psihologic. etc.
Dupa cat timp de la acea data imi pot depune dosarul, sau cat de repede pot face toate cele 30 de ore,ca sa dau examenul teoretic? Dupa ce iau examenul teoretic, cat de repede pot da orasul?
Multumesc.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Raspunsurile la intrebarile tale depind de aglomeratia existenta la scoala de soferi si la examenul practic.
In mod normal scoala de soferi tine cam 45 zile si imediat te poate programa la examenu practic, il vei da in cca 10-15 zile de la terminarea scolii. Examenul teoretic poate fi dat in orice zi, pana in ziua examenului practic.
Daca aglomeratia este mare perioada poate fi mai lunga, pana la cca 3 luni.

1 răspuns:
| flaky444 a răspuns:

Buna dupa ce vei obtine examenul teoretic orasul il vei da peste 3 luni.