| Marian_Turna_1997 a întrebat:

Cu ce as putea sa schimb un golf 4 (negru) 1.4 16 valve, benzina, 2001?

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

4 baxuri de bere?

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu prea se preteaza la schimburi masina ta.
Ai putea sa prostesti eventual un posesor de VW de prin '94-'98, diesel, sa-ti dea o diferenta.
In rest, cine are o masina dupa 2000, la pret apropiat cu Golful tau, nu ti-o ia decat cu diferenta, sau daca a lui e rablagita.
Golf 4 1.4 16V e cunoscut drept masina slaba, din cauza motorului prost. E mai rentabil sa o vinzi, ca se gasesc creduli pe toate drumurile, si inca au pret mare, pentru ce ofera.
Apoi, ai putea sa-ti iei... Ce vrei, ca n-am de unde sa stiu ce masini iti plac tie, si la ce iti trebuie.
Eu stiu ce imi trebuie mie, de exemplu o Vectra B 1.8 benzina. N-as lua VW pe benzina niciodata.

| alexandra_8523 a răspuns:

Cu unul rogvaiv.

| dny221 a răspuns:

laughing) ciudata intrebare laughing sa il schimbi cu ce? cu masina/ motor... sau!