| DomnulMuratura99 a întrebat:

Cum as putea pune niste leduri la masina? vreau jos la pedale si in dreapta, cum le conectez la masina sa le pot porni si opri cand vreau?

Răspuns Câştigător
| apocalipso1994 a răspuns:

Treaba asta se face de catre un electrician auto. In principiu se conecteaza la sistemul electric al autoturismului iar atunci cand aprinzi luminile de noapte se aprind si ele asta daca nu vrei un buton prin masina care sa fie inestetic. Bafta!

2 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Se gasesc la metru liniar. Le poti conecta unde vrei tu! La bricheta de ex.

| AydarTwist a răspuns:

Uita-te la un tutorial pe YouTube sigur te vei descurca așa