| emoboy a întrebat:

Cum conteaza rezultatele de la testele initiale 1/3 din admiterea la liceu? Adica se pun la media generala si la cea de la examene? Funda Scuzati categoria dar sunt obisnuit sa postez la acesta categorie.

6 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Interesanta intrebare legata de Auto & Moto!

| GiveMeYourPussy a răspuns:

Testele se iau ca o nota oarecare. tezele sun un sfert din mediewinking

| Adrianetc a răspuns:

Nu ma, testele astea sunt date doar ca sa vada profesorul media clasei, au inceput rahaturile astea din cauza esecurilor de la bac, si cica in caz de iei sub 5, iti face fisa si iti da teme suplimentare, chesti din astea

| Siracuzia a răspuns:

Buna! Asa am auzit si eu la televizor, ca date doar intr-a 8-a conteaza la admiterea la liceu, dar inca nu se stie sigur.Om trai si om vedea.

| LifeEndsWithADream a răspuns:

Notele obtinute la aceste teste nu conteaza niciunde, nu se trec in catalog, deci nu influenteaza nicio medie

| DruggedCandy a răspuns:

Nu doar...sa stie profii u ce ai ramas in caplaughingXOxo3M0xoXO