| Stan8884 a întrebat:

Cum cumpar o masina din Marea Britanie si ce acte imi trebuie?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Niciun act, pasaport sa poti intra in gb - vanzatorul englez iti da un act de vanzare cumparare la mana si V5C masinii, ca sa poti circula in ro cu ea trebuie sa o inscrii in Bulgaria pentru ca in RO nu se poate, si mergi linistit avand avantaje unei asigurari ieftine si taxe mici pentru masina

| sierra1 a răspuns:

Mai bine nu - e vorba să interzică inmatricularea lor la noi și apoi rămâi cu cotețul ăla pe roți, fără număr