| CosminKidd a întrebat:

Cum mai pot fura la banr buddy?

7 răspunsuri:
| curiozitatea a răspuns:

Pai daca furi odata nu mai poti fura. dai pe manusa si atathappy Fundita?

| Steluta ta mika:* a răspuns:

Pai iti zic ca sa nu fure nimeni bde la tine pune cateva case pe aia cu fori dar de furat stiu doar cu manusa aia i9ntelegi...

| angelinthenight a răspuns:

Daca ai vecini la barn budy da clik pe visit si apoi poti apasa pe manusa neagra!big grin funditabig grin?

| AnonimA a răspuns:

Buna faza e ca nu mai potilaughing)

sau poate se mai poate dar nu stim noi:crying

| CosminKidd explică:

Stiu ca inainte era faza aia cu TAB dar acum...

| AdriannaGummybear a răspuns:

Bineinteles ca se poate, chiar daca ai casele, nu iti sunt de nici un foloS! 1!big grinbig grinbig grin este mai cxomplicat sa it spun, dar daca gasesti video-ul potrivit, pe youtube, scrie barn buddy cheats. Fundita?batting eyelashes

| stefan1988 a răspuns:

Iti spun un pont daca prieteni are case pe fructe sau ce are pus acolo dai quality low la profilu tau si pe urma dai quality high la prieteni care are case puse dar sa nu aiba caine mie mi-a mers asta