| AndreiFTW1 a întrebat:

Cum pot dovedi unui politist ca "ciclomotor-ul" pe care il conduc este construit sa nu poata depasi 25 km/h si are o capacitate cilindrica sub 50cc? Deja nu se mai incadreaza in categoria moped, deci nu are nevoie de inmatriculare, pot dovedi cumva fara sa o duca la acele teste de viteza?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti sa-i dovedesti aratandu-i caracteristicile tehnice de pe site-ul producatorului, fiecare producator le afiseaza pe site-ul lui oficial.

1 răspuns:
| danaieladaniela a răspuns:

Cauta informatiile pe google si asa dovedesti