| Marian_Sava_1994 a întrebat:

Cum pot incarca o baterie de masina?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Cu un incarcator http://emisie-receptie-auto.ro/media/images/incarcator_baterie_big.jpg sau cineva care iti pune masina in fata masinii tale si faceti legaturile cu firele de la o baterie la alta + cu + si - cu -, porneste masina lui si iti incarca bateria masinii tale

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cu un redresor pentru baterie auto.Gasesti la orice magazin de piese auto.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Fie iei curent de la alta masina fie folosesti redresorul.

| critikl a răspuns:

Sufli in ea si se incarca...Ce dracu intrebari sunt astea ma, prin fise transfer intre autoturisme sau redresorul.