| lalala2019 a întrebat:

Cum procedez daca vreau sa imi cumpar si sa aduc acasa o masina noua de la un dealer auto din alt oras (foarte indepartat de cel in care locuiesc eu)? Pas cu pas va rog, exact ca la prosti sa explicati happy
Multumesc mult!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Te sui in masina, o pornești, pui centura, setezi gps daca nu stii drumul și pleci la drum. Te oprești cand ajungi la destinatie.

| Bizon95 a răspuns:

La ce raspuns te astepti?
daca ai numere rosii si poti sa mergi cu basina, asta, masina pe drum, atunci ce crezi ca iti mai trebuie? foaie de parcurs ca la transport marfa? daca ai cumparat masina si are talon and all that good SHlT, atunci, drum bun