| mgtow a întrebat:

Un dealer de piese auto din Brasov? Vreau sa imi cumpar un GPS pentru camion full europe.

3 răspunsuri:
| MariusMarkus a răspuns:

Tie nu iti trebuie o piesa. iti trebuie un accesoriu pentru camion.
Uite ceva aici: http://www.marketonline.ro/......pe-romania

| mgtow explică (pentru MariusMarkus):

Nu zice ca e pentru camion acolo, prefer sa imi zici un magazin unde ma lamureste mai bine vanzatorul si il incerc sa vad ca merge din start.

| DataSoft a răspuns (pentru mgtow):

Poti folosi igo primo are setari si pentru camion (gen lungime, greutate, inaltime, etc) daca esti interesat da-mi un mesaj ca am harti 2014 full europa si pentru camioane.